Gündem
TÜGVA’dan Vali Pehlivan’a ziyaret
![](https://martihaber.com/wp-content/uploads/2022/06/tugvadan-vali-pehlivana-ziyaret-EWe5Ntdk-750x470.jpg)
Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Mersin İl Temsilcisi Salih Arslan ve beraberindeki heyet Valimiz Ali Hamza Pehlivan’ı makamında ziyaret ederek, görevinin hayırlı olmasını diledi.
MERSİN (İGFA) – Vali Ali Hamza Pehlivan, misafirlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
TÜGVA İl Temsilcisi Arslan’ın yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgiler verdiği ziyarette, çeşitli konularda değerlendirme ve bilgi alışverişinde bulunuldu.