Sponsorlu Bağlantılar

Mat Pleksi Kalitesiyle Pleksi Ürün Çeşitleri

Mat Pleksi Kalitesiyle Pleksi Ürün Çeşitleri

Cama benzer şekilde saydam ya da yarı saydam olarak üretilebilen pleksi, sağlamlığı nedeniyle birçok sektörde geniş uygulama alanı bulur. Bu nedenle ülkemizde pleksiglas üretimi günden düne gelişim gösterir. Mat Pleksi Pleksiglas İşleme Merkezi de sektörde kaliteli ürün ve hizmetleriyle öne çıkan isimlerden biridir.

Firmanın misyonu, çalışma politikaları ve üretilen ürün çeşitleri https://www.matpleksi.com adresinden görüntülenebilir.

Neden Pleksi Ürünler Tercih edilir?

Pleksi ürünler cama benzer özellikler taşır. Şeffaf ya da yarı şeffaf olarak üretilir ve bu sayede ışık geçirgenliği yüksektir. Buna karşılık cama göre altı kat daha dayanıklıdır. Dışarıdan gelen darbelere karşı yüksek mukavemet gösterir. Çok uzun süreli kullanımlarda dahi renginde sararma, solma ya da benzeri deformeler oluşmaz. Bu sağlamlığı da kullanım alanlarını geniş tutar.

Pleksi ürünler sıcak ve soğuk hava koşullarına karşı da dayanıklıdır. Dış mekanlarda kolaylıkla kullanılabilir. Bu özellik nedeniyle reklam panosu, tabela ve benzeri uygulamalarda rahatlıkla kullanılır.

Pleksinin hafif olması da bir başka artı özelliğidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu