Sponsorlu Bağlantılar

İlham veren şef Amena Musa

İlham veren şef Amena Musa

Başarılı iş hayatı, leziz tarifleri ve özellikle kahvelerin vazgeçilmez eşlikçisi olan Safranlı Kek’i ile adından her geçen gün daha fazla söz ettiren Amena Musa, Katar Mutfağı’nı dünyaya yaymaya kararlı görünüyor.

Sheraton Grand Doha Resort Otel’in mekan sponsorluğunda gerçekleşen Alwan Yemek Festivali’nde Katar Mutfağı’nı dünyaya yaymak ve tanıtmak için kolları sıvayan Amena Musa, katılımcılardan tam not aldı.

En iyi yerel yemeklere ek olarak 6 ünlü Katarlı sanatçının da eşlik ettiği Alwan Yemek Festivali’nde Katar’ın geleneksel mutfağına yer verildi. Katar Mutfağı’nı yenilikçi ve benzersiz bir konseptle sunmayı hedefleyen We Cafe direktör şefi Hassan Abdullah al-Ibrahim, ekibiyle birlikte “dikkatlice düşünülmüş yemekler” dizisi için kolları sıvadı.

Katar Mutfağı’nın lezzeti ve yerel sanatçıların sundukları atmosfer ile Alwan Yemek Festivali katılımcılara eşsiz bir deneyim yaşattı.

Başarılı iş kadını ve ünlü şef Amena Musa’nın tanıtımda aktif olarak görev almasıyla dikkatleri üzerine çeken Katar Mutfağı, geleneksel tatlarla benzersizliği bir arada sunuyor.

Ülkesindeki kadınlar için bir rol model olan Amena Musa, Katar’ın tanıtım yüzü olmayı başarmasıyla da adından çokça söz ettirmektedir. İş kadını, şef, manken ve fenomen olan Amena Musa ile Katar Mutfağı daha şimdiden bir arada anılmaya başladı.

Katarlı sanatçıların oluşturduğu ilham verici atmosferde Katar Mutfağı Amena Musa ile özdeşleşti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu