Sponsorlu Bağlantılar

Hurdacı

Hurdacı

 

Dünya tarihini şekillendiren demir, günümüzde ekonomiyi, sanayiyi ve günlük hayatı doğrudan etkilemektedir. Bu değerli metalin yanı sıra alüminyum, sarı, bakır, krom, kurşun ve benzeri metaller de hurda olarak alınmaktadır. Bu konuda kaliteli hizmet veren firma, akü alımı da yapmaktadır. Diğer yandan makine alımı ve metal içeren malzemeler de alım listesinde yer alıyor. Hurdacı arayışında olanlar için bu firma güncel hurda çözümleri üretiyor.

 

Fiyatlandırma işlemlerinde kilo belirleyici özelliklere sahiptir. Hurda demir fiyatları belirleme işleminde demir hurdanın kilosu demirin kilo fiyatı ile çarpılıyor ve çıkan sonuç hurdanın fiyatını oluşturuyor. Firma ödemeyi anında yapıyor ve en iyi rakamlarla alım yapıyor.

 

Sarı Hurda Fiyatı

 

İçerisinde bobin, demir, alüminyum ve benzeri metalleri barındıran makinelerin yanı sıra ikinci el trafo gibi malzemeler de alınmaktadır. Şirket trafo alımı ve makine alımı işlemlerinde içerisindeki metallerin fiyatını düşünerek ortalama bir fiyat vermektedir. Metaller ayrılırsa firma o zaman metal fiyatını uyguluyor. Plastik alımlarında da bu kural geçerlidir. Plastik eşyalarda metal veya başka bir malzeme var ise bu malzemelerin ayrılması gerekiyor. Ayırım yapıldıktan sonra plastik fiyatı uygulanmaktadır.

 

İl ve ilçelerden alım yapan firmanın servis ekibi hurdaları yerinden alarak hurda alımı gerçekleştiriyor. Büyük işletmeler için hurda alımlarında şirket çözüm odaklı hareket ediyor. Depoda veya ardiyede hurda biriktiren firmalar için ücretsiz servis seçeneği pratik çözüm sunuyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu