Sponsorlu Bağlantılar

Çağatay Enes’in Başarılı Filmi

Çağatay Enes’in Başarılı Filmi

Çağatay Enes Ersoy, uzun bir süredir üzerinde çalıştığı filmin kısa süre içerisinde tamamlanacağını duyurarak sevenlerini memnun etti. Uzun süredir hazırlığı süren filmin konusunu ise Atatürk’ün Samsun’a çıkışı oluşturuyor. Ortağı Ümit Cem Şenol ile beraber hazırladığı filmde her ikisi de yer alıyor. Filmde Atatürk’ü ise Ümit Cem Şenol oynuyor. Merakla beklenen filmin fragmanı ise tamamlanma aşamasında. Kısa süre sonra fragmanında yayınlanacağının altını çizen Çağatay Enes Ersoy, fragmanın yayınlanmasını ise heyecanla beklediğini ifade etti.

Oldukça zorlu bir süreçten geçtiklerini de dile getiren Çağatay Enes Ersoy, film için çok emek harcadıklarını ve hem zihnen hem de fiziki olarak çok yıprandıklarını da dile getirdi. Film için çok yorulduklarını ifade eden Çağatay Enes Ersoy, her şeye rağmen harika bir yapıtın kendilerini beklediklerini de sözlerine ekledi.

Çağatay Enes Kimdir?

Çağatay Enes Ersoy 19 Temmuz 1996 tarihinde İstanbul’un Bahçelievler semtinde doğmuştur. Çocukluk döneminden itibaren aktif olarak çalışan genç yetenek ilk ve ortaöğretim hayatını başarıyla tamamladıktan sonra Özel Kartal Yesevi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nden mezun oldu. Nişantaşı Üniversitesi Uçak Teknolojisi bölümünü de bitiren Çağatay Enes Ersoy şu an ikinci üniversitesini de okuyor. Eğitime her daim önem veren genç yetenek şimdi ise Koç Üniversitesi Psikoloji bölümünü okuyor.

Hem eğitim hayatını sürdüren hem de çalışma hayatına devam eden Çağatay Enes Ersoy, CGT Grup Limited Şirketi’nde çalışıyor. Çocukluğundan beri oyunculuğa yatkın olan Çağatay Enes bu doğrultuda yurt dışında 14 aylık oyunculuk eğitimini de tamamladı. Oyunculuk eğitimini tamamlayıp ülkesine dönen Çağatay Enes, ilk yapıtı olan film üzerinde ise hala çalışmalarını başarıyla sürdürüyor.

Instagram Adresi https://www.instagram.com/cagatayenes_/

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu